Доступність посилання

ТОП новини

У Криму повідомляють про наповнення водосховищ в результаті танення снігу і квітневих опадів


Чорноріченське водосховище, архівне фото
Чорноріченське водосховище, архівне фото

У Криму повідомляють про наповнення водосховищ півострова водою в результаті танення снігу і опадів, що пройшли у квітні. Про це йдеться на сайті місцевого Гідрометцентру.

Однак, за даними синоптиків, обсяг води в кримських водоймищах все одно менше, ніж спостерігався станом на 1 травня 2020 року.

«До початку травня загальний сумарний обсяг води у водосховищах, розташованих в річищах річок, склав 85,801 млн кубічних метрів, що на 24,411 млн кубічних метрів більше, ніж місяць тому, але на 8,979 млн кубічних метрів менше, ніж станом на 1 травня 2020 року», – повідомили в кримському Гідрометцентрі.

За словами синоптиків, у квітні 2021 року «приплив води в водосховища, розташовані в річищах річок, був істотним».

Як наголошується, найбільше наповнилося Чорноріченське водосховище, приплив води в яке за місяць склав 10,5 млн кубів.

«Танення залишків снігу в гірських районах, супроводжуване випаданням дощів, в першій половині квітня сприяло підтримці підвищеної водності на більшості річок північного передгір'я. У басейнах більшості селевих річок округів Алушта, Судак і Феодосія зберігалося пересихання», – сказано в повідомленні.

Раніше голова російської адміністрації Ялти Яніна Павленко повідомила, що жителі міста з травня почнуть отримувати воду цілодобово.

19 квітня в Радміні Криму повідомили, що притоки в водосховища півострова за тиждень скоротилися, тому в Криму триває економія води. Найскладніша ситуація з водопостачанням склалася в Алушті.

Раніше зазначалося, що Севастополь і Крим отримали від Росії ще 3,3 млрд рублів на розв'язання проблем з водопостачанням.

Через дефіцит води з минулого року в Сімферополі і низці інших регіонів запровадили графіки подачі води. Разом з цим в Сімферополі регулярно відбуваються аварії на мережах водопостачання, що призводить до частого відключення води.

XS
SM
MD
LG