Міністерство юстиції Росії опублікувало список засобів масової інформації, яким надано статус «іноземного агента» в Росії.
До списку потрапили Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода (RFE/RL), проект української служби «Крим.Реалії», російська служба Радіо Свобода, проект російської служби Радіо Свобода «Фактографія» і «Сибирь.Реалии», телеканал «Настоящее время», Татаро-башкирська служба Радіо Свобода, медіа-проекти «Idel.Реалии», «Кавказ.Реалии». Крім того, до списку «іноземних агентів» потрапив «Голос Америки».
13 листопада російський телеканал мовлення за кордон RT, фінансований російською владою, зареєструвався в США як іноземний агент. У Москві заявили про «тиск» на російські ЗМІ в США й пообіцяли «симетричну відповідь».
25 листопада президент Росії Володимир Путін підписав закон про засоби масової інформації – «іноземних агентів. Тепер ЗМІ, які отримують фінансування з-за кордону, можуть бути визнані «іноземними агентами». Депутати Держдуми одноголосно схвалили законопроект 15 листопада, і одразу після цього Міністерство юстиції Росії надіслало кільком проектам Радіо Свобода повідомлення про можливі обмеження в їхній роботі, не уточнивши, якими саме вони можуть бути. Попередження також отримали «Голос Америки», CNN і німецький міжнародний мовник Deutsche Welle.