Його ім'я до офіційного списку кримських ханів так і не увійшло. Про нього немає жодної роботи, лише уривчаста інформація, і для істориків він не представляє особливого інтересу. Між тим, він, середній ханський син, у віці 19 років стає головою держави і править із листопада 1523 по квітень 1524 року. Його ім'я Газі Гірай.
Нова серія відеоблогів розповідає про династію кримських ханів Гіраї. Хто були ці люди, як прийшли до влади і який слід залишили після себе? У кожній серії – доля одного з героїв.
Цікаві сторінки вітчизняної історії Кримського ханства й історії Криму – у новому проекті Крим.Реалії, відеоблозі кримського історика Гульнари Абдулли «Tugra».
Тугра – ханська печатка, символ кримськотатарської державності, своєрідний ключ до розуміння нинішніх проблем Криму
Тугра – ханська печатка, символ кримськотатарської державності, своєрідний ключ до розуміння нинішніх проблем Криму.
Автор тексту й ведуча – Гульнара Абдулла, режисер – Фатіма Ісмаїлова, оператор і режисер монтажу – Ельдар Халілов, автор ідеї і продюсер – Еміне Джеппар.
У відео використані фрагменти: х/ф Muhteşem Yüzyıl Kösem (режисер Zeynep Gunay, 2015), х/ф Aoki Ôkami: chi hate umi tsukiru made (Чингісхан. Великий монгол) (режисер Shinichirô Sawai, 2007), х/ф Hürrem Sultan (режисер: Fatih Aksoy, 2003), х/ф Osmanlinin Kurulusu (режисер: Yucel Qakmakli, 1988), а також музика: Matti Paalanen – Drama, Plastic3 – Epic dramatic film music.